TS hidraulični hirurški sto je pogodan za torakalnu i abdominalnu hirurgiju, ORL, akušerstvo i ginekologiju, urologiju i ortopediju itd.
Za razliku od uobičajenog ručnog operacijskog stola, mi koristimo hidraulični sistem podizanja i plinsku oprugu za podešavanje naslona i ploča za noge. Proces podešavanja je tih i praktičan.
Y-oblikovana baza se koristi kako bi se osigurala veća stabilnost i slobodan prostor hidrauličnog operacionog stola, tako da medicinsko osoblje može prići pacijentu sa nulte udaljenosti.
Dizajn velikih točkova takođe smanjuje vibracije i smanjuje kompresiju tokom kretanja.
1. Napredna memorijska pjena
Površinski materijal hidrauličnog hirurškog stola je otporan na plamen i antistatički. Madrac od lijevanog poliuretana (PU) se lako čisti i ima dug vijek trajanja.
2. Ugrađeni most za bubrege.
Umetnite ručku u odgovarajući otvor, okrenite ručku i podignite ili spustite most struka u odgovarajući položaj, a zatim izvucite ručku. Za TS hidraulični operacijski stol, visina mosta struka je veća od 100 mm.
3. UvezenoHhidrauličniSsistem
Uvezeni hidraulični sistem iz Amerike omogućava stabilno i brzo kretanje stola za ručno upravljanje.
4. AugaoniAprilagođavanjawithGas Sopruge
I zglobovi zadnje ploče i zglobovi nožne ploče TS hidrauličnog operacijskog stola opremljeni su potpornim konstrukcijama s plinskim opružnim cilindrima, koje omogućavaju različita podešavanja nježno, tiho i bez vibracija, a istovremeno učinkovito štite strukturu zgloba i sprječavaju pad pacijenta.
5. Ldizajn kotačića Arger
Baza mehaničko-hidrauličnog operacionog stola je dizajnirana sa velikim točkićima (prečnika≥100 mm), što je fleksibilno za pomicanje. Kotačići se podižu pri kočenju, podnica kreveta je u čvrstom kontaktu s tlom, a stabilnost je dobra.
Pparametri
| Model stavke | TS hidraulični operacioni sto |
| Dužina i širina | 2050mm*500mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 890 mm / 690 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 60°/60° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 15° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Oslonac za ramena | 1 par |
| 5 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 6 | Stezaljka za fiksiranje | 1 Set |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Remen za tijelo | 1 Set |