Mehanički operacioni sto TS-1 izrađen je od nehrđajućeg čelika, koji ima visoku mehaničku čvrstoću, otpornost na koroziju i lako se čisti.
Podesite visinu površine kreveta hidrauličnim pogonom i podesite ugao zadnje ploče nogu pomoću drugih pomoćnih alata.
T-oblikovana baza hidrauličnog operacionog stola je stabilna i pruža dovoljno prostora za noge i ljekarima koji dugo rade.
Postoje dva izbora integralne ploče za noge i razdvojene ploče za noge, pogodne za ljude s različitim potrebama potrošača.
1.T baza
Ergonomska T-oblikovana baza ručnog operacionog stola ne samo da ima dobru stabilnost i fleksibilno kretanje, već i pruža ljekarima dovoljno prostora za noge kako bi se smanjio umor tokom dugotrajnog rada.
2.Ugrađeni most za bubrege
Ugrađeni lumbalni most može se podići za 110 mm, što je pogodno za ljekare prilikom izvođenja operacija bubrega.
3. Razni dodaci
Standardni pribor uključuje potporu za ramena, potporu za ramena, potporu za tijelo, anesteziološki ekran i potporu za noge kako bi se olakšale različite operacije.
4. Hidraulički sistem elevacije
Pokretan je hidraulički, a visina mehaničke površine operacijskog stola podešava se nožnom pedalom. Radi glatko i tiho. Može normalno raditi čak i kada nema struje. Za područja s nestabilnom električnom energijom, mogu se odabrati hidraulični operacijski stolovi.
5.Integrirana ploča za noge ili podijeljena ploča za noge
Postoji jednostavna verzija ukupne ploče za noge, cijena je povoljna. Postoji i podijeljena ploča za noge, koja se može podešavati gore-dolje, te se može proširiti prema van kako bi se olakšale razne operacije donjih ekstremiteta.
Pparametri
| Model stavke | TS-1 Mehanički operacioni sto |
| Dužina i širina | 1980mm*500mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 950mm/ 750mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 30° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Oslonac za ramena | 1 par |
| 5 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 6 | Stezaljka za fiksiranje | 1 Set |
| 7 | Madrac | 1 Set |