TF hidraulični ginekološki operacijski sto, tijelo, stub i baza su izrađeni od nehrđajućeg čelika, s visokom mehaničkom čvrstoćom, otpornošću na koroziju i pogodnim za čišćenje i dezinfekciju.
Ovaj hidraulični ginekološki operacijski stol standardno dolazi s naslonom za ramena, naramenim remenom, ručkom, osloncem za noge i pedalama, posudom za prljavštinu s cjediljkom i opcionalnim ginekološkim svjetlom za pregled.
Visina hidrauličnog ginekološkog operacijskog stola može se podesiti pedalama, a nagib kreveta se može podesiti protresanjem ručke.
Kada se pritisne kočnica, fiksna baza na dnu kreveta se spušta, što povećava površinu kontakta sa tlom i osigurava stabilnost kreveta.
Široko se koristi u ginekologiji, akušerstvu, urologiji i anorektalnoj hirurgiji.
1. Materijal od nehrđajućeg čelika
Glavno tijelo, bočne šine, podizni stub i baza hidrauličnog ginekološkog operacijskog stola izrađeni su od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika 304, s visokom mehaničkom čvrstoćom, otpornošću na koroziju i jednostavnim čišćenjem.
2. Široka površina stola
Širina površine hidrauličnog ginekološkog operacijskog stola može doseći 600 mm, što je vrlo prilagođeno osobama određenog tipa tijela i poboljšava udobnost.
3. Svestrani pribor
Pored standardnog naslona za ramena, dostupni su i naramenice, ručke, nasloni za noge, pedale za noge, posuda za otpad i ginekološko svjetlo za pregled.
4. Jedinstveno fiksno stopalo
Jedinstveno fiksno podnožje operacijskog stola povećava kontaktnu površinu s tlom i osigurava stabilnost hidrauličke ginekologije.
Parametri
| Model stavke | TF Hidraulični ginekološki operacijski sto |
| Dužina i širina | 1800 mm * 600 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 70°/ 11° |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Madrac | Bešavni madrac |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 173 kg |
| Garancija | 1 godina |
SstandardDodaci
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 2 | Ručka | 1 par |
| 3 | Ploča za noge | 1 komad |
| 4 | Madrac | 1 set |
| 5 | Otpadni bazen | 1 komad |
| 6 | Stezaljka za fiksiranje | 1 par |
| 7 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 8 | Pedala | 1 par |