Ovaj elektrohidraulički operacioni sto je podijeljen na 5 dijelova: dio za glavu, dio za leđa, dio za stražnjicu i dva odvojiva dijela za noge.
Visokopropusni vlaknasti materijal plus horizontalno klizanje od 340 mm osiguravaju da nema slijepih tačaka tokom rendgenskog skeniranja.
Ovaj elektrohidraulički operacioni sto opremljen je dvostrukim sistemom upravljanja kako bi se osigurao nesmetan rad.
Može biti opremljen multifunkcionalnim okvirom za glavu i ortopedskim okvirom za vuču.
Funkcija resetovanja jednim dugmetom, može vratiti prvobitni horizontalni položaj. Fleksija i obrnuta fleksija jednim dugmetom, funkcija električne ploče za noge, štedi mnogo vremena.
Pogodan je za različite hirurške zahvate, kao što su abdominalna hirurgija, akušerstvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1.Duža i šira površina stola
Dužina površine elektrohidrauličnog operacionog stola može doseći 2180 mm, a širina 550 mm, što je pogodno za potrebe nekih posebnih grupa i može učiniti pacijentu udobnijim.
2. Dvostruki sistem kontrole
Elektrohidraulički operacioni sto je opremljen dvostrukim sistemom glavne kontrole/pomoćnog kontrolera kako bi se osigurao nesmetan rad.
3. Fleksibilnost i refleksivnost i resetiranje jednim dugmetom
Funkcija resetiranja jednim dugmetom, može vratiti prvobitni horizontalni položaj, fleksiju jednim dugmetom i obrnutu fleksiju
4. Opcionalna električno podesiva ploča za noge
Modularni dizajn ploče za noge koji se može priključiti na priključak omogućava električno podešavanje ploče, što uveliko štedi vrijeme potrebno za podešavanje položaja.
5. Ugrađena punjiva baterija
Električno-hidraulični operacioni sto TDY-Y-2 opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za obezbjeđivanje električne energije radi maksimalne sigurnosti.
Pparametri
| ModelStavka | TDY-Y-2 Elektrohidraulični operacioni sto |
| Dužina i širina | 2160mm*550mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1100 mm / 690 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 18° 45° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 85°/ 40° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 18°/ 18° |
| Elevacija mosta bubrega | 100 mm |
| Horizontalno klizanje | 340 mm |
| Nulta pozicija | Jedno dugme, standardno |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Opcionalno |
| Kontrolna ploča | Standardno |
| Dugme za hitno zaustavljanje | Standardno |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Apribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Stezaljka za fiksiranje | 8 komada |
| 9 | Dugačka stezaljka za fiksiranje | 1 par |
| 10 | Daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |
| 12 | Hidraulično ulje | 1 kanister za ulje |