Električni hidraulični operacijski sto TDY-Y-1 usvaja električnu uvezenu hidrauličnu prijenosnu strukturu, koja zamjenjuje tradicionalnu tehnologiju prijenosa električnom potisnom šipkom.
Podešavanje položaja je preciznije, brzina kretanja je ujednačenija i stabilnija, a performanse su pouzdanije i izdržljivije.
Y-oblikovana baza osigurava stabilnost i dovoljno prostora za noge.
Funkcija prevođenja i prozirna daska za krevet, opremljena C-luk, omogućava rendgensko skeniranje cijelog tijela.
Dvostruki sistem upravljanja, pored ručnog daljinskog upravljača, opremljen je i sistemom za hitne slučajeve na stubu. Funkcija resetovanja jednim tasterom omogućava efikasnost rada doktora.
Ovaj elektrohidraulički integrirani operacijski stol pogodan je za različite operacije, kao što su abdominalna hirurgija, akušerstvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1.Dvostruki kontrolni sistem
TDY-Y-1 Električno-hidraulični operacioni sto ima dvostruke metode upravljanja, jednu pomoću žičanog kontrolera s funkcijom automatskog resetiranja nivoa pomoću jednog dugmeta. A drugu pomoću sistema za hitne slučajeve na stubu. Dva seta nezavisnih operativnih sistema s istom funkcijom osiguravaju da sistem za hitne slučajeve i dalje može pouzdano raditi kada žičani kontroler zakaže, osiguravajući sigurnu upotrebu operacionog stola.
2. Dostupno za rendgensko skeniranje
Gornja ploča električno-hidrauličnog operacionog stola može propuštati rendgenske zrake, a na donjoj strani stola je postavljena vodilica za transport kutija sa rendgenskim filmovima.
3. Kompatibilno sa C-luk
Električni horizontalni hod kretanja je 340 mm, što omogućava precizan i praktičan prostor za pozicioniranje C-luka, te omogućava snimanje cijelog tijela bez pomicanja pacijenta.
4. Punjive baterije
TDY-Y-1 Električno-hidraulični hirurški operacioni sto opremljen je visokoučinkovitim punjivim baterijama, koje mogu zadovoljiti potrebe ≥50 operacija, osiguravajući rad bez vanjskog napajanja. Punjiva baterija ne zahtijeva održavanje i može se koristiti dugo vremena. Istovremeno, AC napajanje može se koristiti za obezbjeđivanje električne energije radi maksimalne sigurnosti.
5.Odugme za neResetFpomazanje
Nova funkcija resetovanja jednim dugmetom pojednostavljuje komplikovane operacije
Parametri
| Model stavke | TDY-Y-1 Električno-hidraulični operacioni sto |
| Dužina i širina | 1960 mm * 500 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1090 mm / 690 mm |
| Ploča za glavu (gore/dolje/fleksibilna) | 60°/ 85°/0° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 85°/ 40° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 18°/ 18° |
| Elevacija mosta bubrega | 100 mm |
| Horizontalno klizanje | 340 mm |
| Nulta pozicija | Jedno dugme, standardno |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Opcionalno |
| Kontrolna ploča | opcionalno |
| Dugme za hitno zaustavljanje | Opcionalno |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 250 kg / 300 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Ploča za noge | 1 par |
| 7 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 8 | Madrac | 1 Set |
| 9 | Stezaljka za fiksiranje | 8 komada |
| 10 | Daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |
| 12 | Hidraulično ulje | 1 kanister za ulje |