Svi poklopci su napravljeni od nehrđajućeg čelika 304, lako se čiste i dezinficiraju.
Vlaknasti materijal s visokom propusnošću svjetlosti pogodan je za upotrebu u rendgenskom snimanju.
Prošireni dizajn madraca omogućava pacijentima da udobnije leže na operacijskom stolu.
Elektrohidraulični operacioni sto TDY-G-1 koristi napredni hidraulični kontrolni sistem, pouzdane elektromagnetne ventile i pumpe za ulje iz Tajvana, što osigurava tihe i stabilne performanse.
1.Uultra-niskoPpozicija
2. Dvostruko zglobna ploča za glavu
3.Bizgrađen-u bubreguBgreben
4. Ugrađena punjiva baterija
5. Mehaničke kočnice
| Model stavke | TDY-G-1 Električno-hidraulični operacioni sto |
| Dužina i širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 820mm / 520mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 80°/ 20° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija mosta bubrega | 110 mm |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Oslonac za stopala | 1 par |
| 7 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 8 | Dugačka stezaljka za fiksiranje | 1 par |
| 9 | Stezaljka za fiksiranje | 8 komada |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |
| 12 | Pedala | 1 par |