Mobilni operacijski stol TDY-2 ima krevet i stup od nehrđajućeg čelika 304, jednostavan za čišćenje i otporan na zagađenje.
Površina stola je podijeljena na 5 dijelova: dio za glavu, dio za leđa, dio za stražnjicu i dva odvojiva dijela za noge.
Mobilni operacioni sto TDY-2 može se pomicati na udaljenosti od 340 mm, pružajući dobru perspektivu za C-luk tokom operacije, a može se koristiti i sa kutijama za rendgenske snimke.
Uzglavlje s dvostrukim zglobom, podesiva nogara pomoću plinske opruge. Koristite tihe kotačiće njemačke marke. Tu je i resetiranje jednim dugmetom, funkcije izvijanja jednim dugmetom i funkcije zaštite od izvijanja su opcionalne.
Ovaj multifunkcionalni električni operacijski stol pogodan je za razne hirurške zahvate, kao što su abdominalna hirurgija, akušerstvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1.Dvostruko zglobna ploča za glavu
Dvostruko zglobna ploča za uzglavlje ovog električnog operacijskog stola može slobodno podešavati visinu uzglavlja, omogućavajući pacijentu udoban ugao glave prilikom izvođenja operacija u različitim položajima.
2. Ploča za noge može biti električno kontrolirana ili kontrolirana plinskim oprugama
Ploča za noge može se kontrolirati plinskom oprugom ili se može nadograditi na električno upravljanje.
3. Opcioni sistem dvostruke kontrole
Ručni kontroler i opcionalne kontrolne ploče nude dvostruku zaštitu za operacije.
4.Veliki kotačići
Uvezeni njemački TENTE kotači, otporni na habanje i tihi.
5. Ugrađena punjiva baterija
Električni operacioni sto TDY-2 opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe za 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za obezbjeđivanje električne energije radi maksimalne sigurnosti.
6.Više opcionalnih izbora
Opciono resetovanje jednim dugmetom, funkcija pozitivne fleksije i obrnute fleksije.
Pparametri:
| ModelStavka | TDY-2 Mobilni električni operacijski stol |
| Dužina i širina | 2100mm*550mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1000mm/ 700mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45° 90° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 90°/ 17° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Horizontalno klizanje | 345 mm |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Opcionalno |
| Kontrolna ploča | Standardno |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Oslonac za stopala | 1 par |
| 6 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Stezaljka za fiksiranje | 8 komada |
| 9 | Dugačka stezaljka za fiksiranje | 1 par |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |