Električni operacioni sto TDY-1 koristi operativni sistem sa električnim motorom sa potisnom šipkom kako bi se osiguralo da se mogu izvršiti različita podešavanja položaja tokom operacije, uključujući podizanje stola, naginjanje naprijed i nazad, naginjanje lijevo i desno, savijanje i pomicanje zadnje ploče.
Ovaj multifunkcionalni električni operacijski stol pogodan je za razne hirurške zahvate, kao što su abdominalna hirurgija, akušerstvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1. Dostupno u rendgenskom skeniranju
PFCC ploča stola može se koristiti za rendgensko skeniranje tokom operacija. Električni operacioni sto TDY-1 može se pomicati više od 300 mm, pružajući dobru perspektivu za C-luk tokom operacije, a može se koristiti i sa kutijama za rendgenske snimke.
2. Opcioni sistem dvostruke kontrole
Ručni kontroler i opcionalne kontrolne ploče nude dvostruku zaštitu za operacije.
3. Ugrađena punjiva baterija
Električni operacioni sto TDY-1 opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za obezbjeđivanje električne energije radi maksimalne sigurnosti.
4. Ugrađeni most za bubrege
Ugrađeni lumbalni most, pogodan za doktore za izvođenje operacija žuči i bubrega
Parametri
| Model stavke | TDY-1 Električni operacioni sto |
| Dužina i širina | 2070mm*550mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1000mm/ 700mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 20° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Horizontalno klizanje | 300 mm |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Opcionalno |
| Kontrolna ploča | Standardno |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Oslonac za stopala | 1 par |
| 6 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Stezaljka za fiksiranje | 8 komada |
| 9 | Dugačka stezaljka za fiksiranje | 1 par |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |