1.Ultra-niska pozicija
Minimalna visina oftalmološkog operacionog stola može se podesiti na 500 mm. Poznati elektromagnetni pogonski sistem je stabilan, pouzdan i tih tokom rada. To je najbolji izbor za oftalmologiju i ORL hirurgiju.
2.Uklonjiva ploča za glavu
Uklonjiva ploča za glavu se lako kontroliše mehaničkim mjenjačem.
Konkavni dizajn u sredini jastuka uzglavlja ispunjava ergonomske zahtjeve.
3. Široka površina
Širina površine može doseći 550 mm, što omogućava pacijentu da udobnije leži na njoj
4. Fleksibilni nožni prekidač
Ugao zadnje ploče i ploče za noge može se podesiti pomoću nožnog prekidača, što je praktično za doktora da prilagodi položaj pacijenta najidealnijem položaju tokom oftalmološke operacije.
5. Kočnica u obliku latica
Mehaničke kočnice na pedale su brže, praktičnije, sigurne i pouzdanije.
6. Opcionalna doktorska stolica
Doktorska stolica može podešavati naslone za ruke, naslon i visinu sjedišta.
Parametri
| Model stavke | TDG-2 Električni oftalmološki operacijski stol |
| Dužina i širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 700mm / 500mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 45°/ 20° |
| Ploča za noge (gore i dolje) | 45°/ 20° |
| Horizontalno klizanje | 300 mm |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Infuzijski štap | 1 Set |
| 2 | Ploča za ruke | 1 par |
| 3 | Poslužavnik za instrumente | 1 Set |
| 4 | Stezaljka za fiksiranje | 1 Set |
| 5 | Madrac | 1 Set |
| 6 | Nožni prekidač | 1 Set |