TDG-1 Električni operacioni sto ima pet glavnih akcionih grupa: električno podesivo podizanje površine kreveta, nagib naprijed i nazad, nagib lijevo i desno, podizanje zadnje ploče i kočnica.
Prekrasan izgled, tijelo, baza, podizni stup i bočne šine ovog električnog pogona izrađeni su od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, s visokom završnom obradom, otpornošću na koroziju i visokom mehaničkom čvrstoćom.
Inteligentno podešavanje različitih položaja električnog operativnog stola, pomoću kontrole jednim dugmetom. Koristi LINAK električni aktuator, koji je tih, precizan i s niskim troškovima održavanja. Dizajn s velikim kotačima, tiha i antiseizmička dekompresija.
Ovaj električni operacijski stol pogodan je za razne hirurške zahvate, kao što su abdominalna hirurgija, akušerstvo, ginekologija, ORL, urologija, anoreksična i ortopedija itd.
1.AugaoniAprilagođavanjawithGas Sopruge
I zadnja ploča i zglobovi nožne ploče električnog operacijskog stola TDG-1 opremljeni su potpornim konstrukcijama s plinskim opružnim cilindrima, koje omogućuju različita podešavanja nježno, tiho i bez vibracija, a istovremeno učinkovito štite strukturu zgloba i sprječavaju pad pacijenta.
2.LINAK električni linearni aktuator
Upotreba električne potisne šipke eliminira potrebu da medicinsko osoblje ručno kontrolira položaj operacijskog stola. Potrebno je samo držati daljinski upravljač, što je jednostavno i štedi rad. U usporedbi s postprodajnim održavanjem hidrauličnog operacijskog stola, električni operacijski stol također znatno smanjuje troškove postprodajnog održavanja. Tokom procesa podešavanja, električna potisna šipka može se preciznije pozicionirati, a proces podešavanja je izuzetno tih.
3. Y tip baze
Osnova kreveta ima dizajn u obliku slova Y, koji ne samo da je u skladu s ergonomskim dizajnom, poboljšava stabilnost električnog operacijskog stola, već i pruža više slobodnog prostora za noge medicinskog osoblja, omogućavajući medicinskom osoblju da se bliže približi pacijentu.
4. Svestrani pribor
Opremljen je naramenicama, zglobovima, nogama i tijelom kako bi se osiguralo da pacijenti pod općom anestezijom neće pasti tokom operacije. Pločice za noge, nasloni za ruke, potpore za tijelo i noge opremljeni su jastučićima od memorijske pjene kako bi se osigurala udobnost operacije i normalna cirkulacija tjelesnih tekućina tokom operacije.
5. Ldizajn kotačića Arger
Baza mehaničko-električnog operacionog stola je dizajnirana sa velikim točkićima (prečnika≥100 mm), koji je fleksibilan za pomicanje. Kotačići se podižu prilikom kočenja, podnica kreveta je u čvrstom kontaktu stlo, a stabilnost je dobra.
6. Ugrađena baterija
U slučaju nestanka struje, ugrađena baterija može podržati 50 operacija.
Pparametri
| ModelStavka | TDG-1 Električni operativni sto |
| Dužina i širina | 2050mm*500mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 890 mm / 690 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 60°/ 60° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 90°/ 17° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Kontrolna ploča | Opcionalno |
| Elektromotorni sistem | Linak |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Oslonac za noge | 1 par |
| 5 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 6 | Madrac | 1 Set |
| 7 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 8 | Dalekovod | 1 komad |