LEDD500700C+M se odnosi na dvostruku kupolu LED rasvjete za operacijsku salu.
Ugrađeni sistem kamera i eksterni viseći monitor mogu se koristiti u svrhu obuke. Omogućava praćenje i snimanje operacija.
■ abdominalna/opšta hirurgija
■ ginekologija
■ hirurgija srca/krvožilnog sistema/grudnog koša
■ neurohirurgija
■ ortopedija
■ traumatologija / hitna OR
■ urologija / TURP
■ Otorinolaringologija/Oftalmologija
■ endoskopija angiografija
1. Sistem kamera
Ugrađena kamera, nema potrebe za vješanjem s još jednim setom krakova.
2. Ova svjetiljka za operacijsku salu snima i pruža slike velikom brzinom i visoke kvalitete. Zahvaljujući 10X optičkom zumu, slike se mogu pregledati iz svakog ugla.
3. Ovo svjetlo za operacijsku salu može i snimati operaciju. Može se koristiti za obuku i učenje.
Sistem za praćenje
1. Emitovanjem operacije, LEDD500700C+M svetlo za operacionu salu može omogućiti osoblju klinike da prati vaš napredak bez narušavanja sterilnog polja.
2. Svjetlo za operacijsku salu s ugrađenom kamerom i monitorom pruža još jedan pogled odozgo na hiruršku glavu tako da vaš hirurški tim može dijeliti hirurške zahvate širom svijeta.
Parametars:
| Kamera | |
| Rezolucija | 210 megapiksela 1920 (H) x 1080 (V) |
| Način komunikacije | RS232 |
| Komunikacijski protokoli | HITACHI / SONY VISCA |
| Konektor | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)kompatibilnost 110/LVDS 30P |
| Tip senzora | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Način skeniranja | Progresivno skeniranje |
| Sistem dan i noć | U boji/crno-bijelo/automatski |
| Minimalno osvjetljenje | Boja: 0,1 luksa crno-bijela: 0,01 luksa |
| Režim sinhronizacije | međusinhronizacija |
| Video izlaz | digitalni signal |
| SNR (signal šum) | ≥50dB (AGC isključen) |
| Objektiv | |
| IRCUT | Automatsko prebacivanje dvostrukog filtera IRCUT |
| Optička sočiva | 10X f=5mm~50mm |
| ugao polja | V: 51,8° (Z) ~ 5,86° (T) V: 39,1° (Z) ~ 4,4° (T) |
| Funkcija | |
| način ekspozicije | A/M |
| balans bijele boje | Automatski |
| Način fokusiranja | A/M |
| preuzeti kontrolu | A/M |
| Efekat slike | Automatski/u boji/crno-bijelo/negativ |
| funkcija zrcaljenja | Nosač (horizontalno ogledalo + vertikalno ogledalo) |
| prelazak mišem preko slike | Podrška |
| Široki dinamički | D-WDR |
| Ne brisati | 2D-DNR |
| elektronski zatvarač | 1/30s~1/10,000s |
| omjer kontrasta | Podesivo |
| zasićenost | Podesivo |
| Funkcija protiv zamagljivanja | Podrška |
| Marginalno | Podrška |
| Generička specifikacija | |
| Dimenzije | 38,6 (Š) * 41 (V) * 64,6 (D) mm |
| Radna temperatura/vlažnost | ﹣10℃~50℃, 10% relativne vlažnosti ~ 60% relativne vlažnosti |
| Temperatura/vlažnost skladištenja | ﹣20℃~60℃, 10% relativne vlažnosti ~ 80% relativne vlažnosti |
| napajanje | DC 12V±10% |
| potrošnja energije | 3,5 W MAKS. |
| Neto težina | 110 g |
Monitor
| Glavni parametar | |
| Veličina ekrana | 21,5' |
| Režim pozadinskog osvjetljenja | LED |
| Područje prikaza | 475,2 mm (Š) × 267,3 mm (V) |
| Omjer širine i visine | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920×1080 |
| Boja ekrana | 16,7 miliona |
| Razmak piksela | 0,2475(V)×0,2475(V) |
| Luminansa | 300cd/㎡ |
| Kontrast slike | 1500:1 |
| Ugao gledanja | 850/850/750/650 |
| Vrijeme odziva | 8MS |
| Frekvencija polja | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ulaz i izlaz | |
| SDI ulaz | 1 |
| SDI IZLAZ | 1 |
| AV ulaz | 22 (2×BNC) |
| AV IZLAZ | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA ulaz | 1 |
| HDMI ulaz | 1 |
| YPbPr/YCbCr ulaz | 3(3×BNC) |
| RS232 ulaz (opciono) | 1 |
| Audio ulaz | 1 |
| Audio izlaz | 1 |
| Sistem boja | PAL / NTSC / SECAM |
| Prikaz na ekranu | |
| Jezik | kineski/engleski/francuski/njemački/talijanski/španski/ |
| Napajanje | |
| Moć | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Napajanje u stanju pripravnosti | 5W |