FD-G-1 električni ginekološki stol za pregled koristi visokočvrste materijale i otporan je na koroziju, što pogoduje svakodnevnom čišćenju i dezinfekciji bolnice.
Visina površine stola za pregled, ugao naslona i noge mogu se podesiti pomoću nožnog prekidača.
Pribor je kompletan, a standardno dolaze nasloni za ramena, naramenice, remeni za zglobove, ručke, oslonci za noge i posude za prašinu sa cjediljkama.
Baza ginekološkog stola za pregled ima strukturu u obliku slova U, koja pruža prostor za kretanje stopala i nogu za svakodnevni rad doktora.
Ovaj medicinski ginekološki operacijski krevet, pogodan ne samo za ginekološke preglede, već i za mušku urologiju.
1.Bešavni pjenasti madrac
Madrac za oblikovanje električnog ginekološkog stola za pregled koristi najnoviju tehnologiju bešavnog pjenjenja, što znatno poboljšava udobnost za pacijenta.
2.Materijal otporan na koroziju
Svi poklopci električnog ginekološkog stola za pregled izrađeni su od vrhunskih materijala, otpornih na koroziju, lako se čiste i dezinficiraju.
3. Nožni prekidač
Opremljen nožnim prekidačem, fleksibilno kontroliše različite pokrete stola za akušerski pregled.
4.Svestrani pribor
Pored standardnog naslona za ramena, opcionalno su dostupni i naramenice, ručke, nasloni za noge, pedale za noge, posuda za otpad, ginekološka lampa za pregled ili doktorska stolica.
Parametri
| ModelStavka | FD-G-1 Električni ginekološki sto za pregled |
| Dužina i širina | 1800 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Obrnuti Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 60°/10° |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Učestalost | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Bešavni madrac |
| Glavni materijal | ABS |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 150 kg |
| Garancija | 1 godina |
SstandardDodaci
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 2 | Ploča za noge | 1 Set |
| 3 | Madrac | 1 set |
| 4 | Ručka | 1 par |
| 5 | Nožni prekidač | 1 Set |