TY ručni operacijski stol pogodan je za torakalnu i abdominalnu hirurgiju, ORL, akušerstvo i ginekologiju, urologiju i ortopediju itd.
Okvir, stub i baza su od nehrđajućeg čelika, lako se čiste i otporni su na koroziju.
Mehanički operacioni sto se podiže i spušta pomoću uljne pumpe na pedale, koja radi glatko, sigurna je i pouzdana. Svi ostali pokreti se obavljaju pomoću mehaničkih zupčanika.
Ovaj hidraulični operacioni sto zahtijeva da se ploča za noge može sklopiti, podići i odvojiti, te da se lako podešava. Ima bazu u obliku slova T.
1.Funkcija rotacije
Ručni operacioni sto se može rotirati za 360°, doktori mogu podesiti ugao prema svom položaju tokom operacije, što značajno povećava operativni prostor tokom operacije. (Opciono)
2.Brzi prelazak u fleksibilni položaj
Operacioni sto zahtijeva 200°izbočenje (fleksija) na površini stola odjednom upravljanjem ručkom, koja se može koristiti za zamjenu funkcije lumbalnog mosta.
3. Dvoslojna ploča stola
Ploča stola zahtijeva dvoslojnu kompozitnu ploču, nizak koeficijent apsorpcije X-zraka i perspektivni efekat visoke definicije.
4. Materijal od nehrđajućeg čelika
Okvir, baza, podizni stub i glavna transmisijska konstrukcija izrađeni su od nehrđajućeg čelika 304, koji se lako čisti i riba, otporan je na kiseline i koroziju, što osigurava da nikada neće hrđati.
5. Hidraulično i ručno podešavanje
Podizanje i spuštanje hidrauličnog operativnog stola koristi tip uljne pumpe s pedalom, koja radi glatko, sigurno i pouzdano. Svi ostali pokreti se obavljaju pomoću mehaničke glave zupčastog prijenosa.
Pparametri
| Model stavke | TY ručni operacijski stol |
| Dužina i širina | 2020 mm * 500 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1010 mm / 760 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/70° |
| Zadnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 15° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija mosta bubrega | ≥110 mm |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet opterećenja | 200 kg |
| Garancija | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Oslonac za ramena | 1 par |
| 5 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 6 | Stezaljka za fiksiranje | 1 Set |
| 7 | Madrac | 1 Set |